ΠΣΑΤ: Ανακοινώθηκαν οι καλύτεροι της χρονιάς – Ηχηρά ονόματα εκτός

Ο Πανελλήνιος Σύνδεσμος Αθλητικού Τύπου ανακοίνωσε τους καλύτερους της χρονιάς, αλλά λείπουν ηχηρά ονόματα από τα βραβεία.

Ο πρωταθλητής Ευρώπης Δημήτρης Ιτούδης δεν είναι ανάμεσα στους προτεινόμενους προπονητές της χρονιάς, ενώ η εκπληκτική Μαρία Σάκκαρη, που διέπρεψε φέτος στα courts, δεν είναι ανάμεσα στις καλύτερες αθλήτριες για το 2019.

Ο ΠΑΟΚ κατέκτησε αήττητος το πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο, πήρε και το Κύπελλο Ελλάδος, αλλά ούτε ο Δικέφαλος του Βορρά είναι στους υποψήφιους για την ομάδα της χρονιάς.

Αντίθετα, αυτή τη φορά ο Γιάννης Αντετοκούνμπο βρίσκεται στη λίστα που ανακοίνωσε ο ΠΣΑΤ.

Δείτε ποιοι συμμετέχουν στις κατηγορίες για τον αθλητής της χρονιάς, την αθλήτρια της χρονιάς και την ομάδα της χρονιάς:

ΑΘΛΗΤΕΣ (Μία Ψήφος)

ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ ελεύθερο)

ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (-80κ.)

ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

*1ος, 2ος, 3ος, (Παγκόσμια Κατάταξη Σκρατς, Όμνιουμ, Πόντοι) & 4η θέση

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σκρατς) &Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

(Σκρατς) & Χρυσά (2) Μετάλλια, Ευρωπαϊκοί Αγώνες (Σκρατς, Πόντοι)

ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΕΝΝΙΣ

*Πρωταθλητής Finals ΑΤP & 6ος Παγκόσμια Κατάταξη

ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

*Χρυσό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Μήκος)

ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΙΒΟΣ

*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ύψος)

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

*Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Πήλινος Στόχος)

ΑΝΤΕΤΟΚΟΥΜΠΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΣΚΕΤ

*Πολυτιμότερος Παίκτης (MVP) NBA

ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*Σούπερ Καπ Ευρώπης (Φερενσβάρος)

ΠΕΤΡΟΥΝΙΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

*4η Θέση, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Κρίκοι)

ΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝ /ΝΟΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

*Χρυσά Μετάλλια (2) & 2ος ατομική χρονομέτρηση & 3ος ταχύτητα

Παγκόσμια Κατάταξη Εφήβων (Σπριντ & Κέιριν), Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων

& Χρυσά (2) Μετάλλια (Σπριντ & Ατομική χρονομέτρηση), Ευρωπαϊκό

Πρωτάθλημα Εφήβων

ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*Χρυσό & Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων (400μ & 200μ

Μικτή Ατομική) & Χρυσά Μετάλλια (2), Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων (200μ & 400μ Μικτή Ατομική)

ΞΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΤΕ

*Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ21 & Χρυσό Μετάλλιο,

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων Κ21 (-60κ.)

ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ23 (Σκιφ) & Χάλκινο Μετάλλιο,

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (Σκιφ)

ΚΑΛΑΝΔΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΘΑΝ. ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ23 (2Κωπος άνευ)

& Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (2Κωπος άνευ)

ΔΡΥΓΟΥΤΗΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*Χρυσά Μετάλλια (2), Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (200μ & 400μ 2πλά πέδιλα)

ΑΛΛΟΣ:…………………………………………………………………………………………………

Σημείωση: Μη Ολυμπιακό Άθλημα, η Τεχνική Κολύμβηση

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ (Μία Ψήφος)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΙΒΟΣ

*Χάλκινο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Επί Κοντώ)

ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΞΙΦΑΣΚΙΑ

*Χάλκινο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σπάθη)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

*Χρυσά (2) Μετάλλια & Χάλκινο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ζετέ, Σύνολο &

Αρασέ)

ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

*Αργυρό Μετάλλιο & 1η Παγκόσμια Κατάταξη ISSF, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

(Αεροβόλο πιστόλι) & Χρυσό Μετάλλιο (Πιστόλι 25μ.), Αργυρό Μετάλλιο

(Αεροβόλο πιστόλι) Ευρωπαϊκοί Αγώνες

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΤΕ

*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (+68κ.) & Χάλκινο Μετάλλιο,

Ευρωπαϊκοί Αγώνες (+68κ.)

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΙΒΟΣ

*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού (Τριπλούν)

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ ΣΤΙΒΟΣ

*Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού (Επί Κοντώ)

ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΛΗ

*5η Θέση, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (53κ.)

ΚΤΕΝΑ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*Αργυρό & Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (100μ υποβρύχιο

& 50μ άπνοια)

ΚΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΜΠΟΥΡΜΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

*Χρυσά Μετάλλια (2), Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων & Ευρωπαϊκό

Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (2Κωπος άνευ)

ΚΥΡΙΔΟΥ ΑΝΝΕΤΑ / ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

*Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (2πλό Σκιφ)

ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΚΑΡΑΤΕ

*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων Κ21 (+54κ.)

ΚΑΡΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤΙΒΟΣ

*Χρυσό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ20 (Τριπλούν)

ΑΛΛΗ:……………………………………………………………………………………………………..

Σημείωση: Μη Ολυμπιακό άθλημα η Τεχνική Κολύμβηση

ΟΜΑΔΕΣ (Μία Ψήφος)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

Δευτεραθλητής Ευρώπης (Τσάμπιονς Λιγκ)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

Δευτεραθλητής Ευρώπης (Ευρωλίγκα)

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*Φάιναλ Φορ (3η Θέση, Ευρωλίγκα)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΒΟΛΕΪ

*Ημιτελικά Κυπέλλου Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας (CEV CUP)

ΤΕΤΡΑΠΛΟ ΣΚΙΦ ΕΛΑΦΡΩΝ ΒΑΡΩΝ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ23 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ23 (Θεοχάρη Σοφία, Αραμπατζή

Αγγελική, Βαρελοπούλου Ελένη, Καλίτσα Χρυσή)

ΤΕΤΡΑΚΩΠΟΣ ΑΝΕΥ ΠΗΔ. ΕΦΗΒΩΝ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων (Πεταλωτίδης Γιάννης,

Παλαιοπάνος Λεωνίδας, Ζωγράφος Δημήτρης, Λαπίκοφ Θόδωρος)

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*4η Θέση, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ20

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ15

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*4η Θέση, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ18

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ

*4η Θέση, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ18

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΠΙΤΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ

*Χρυσό Μετάλλιο, Παράκτιοι Μεσογειακοί Αγώνες

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΙΤΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ

*Χρυσό Μετάλλιο, Παράκτιοι Μεσογειακοί Αγώνες

ΑΛΛΗ: …………………………………………………………………………………………..

Σημείωση: Μη Ολυμπιακό άθλημα το Μπιτς Χάντμπολ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ (Μία Ψήφος)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ)

ΑΛΜΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ)

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

*1η , 2η , 3η θέση, Παγκόσμιας Κατάταξης (Σκρατς, Όμνιουμ, Πόντοι)

& 4η θέση Παγκόσμιο Πρωτάθλημα &Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό

Πρωτάθλημα & Χρυσά (2) Μετάλλια, Ευρωπαϊκοί Αγώνες (ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ)

ΚΡΙΕΡ ΜΙΤΣΕΛ ΣΤΙΒΟΣ

*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ)

ΔΕΛΕΝΗΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΞΙΦΑΣΚΙΑ

*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ)

ΔΗΜΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

*Χρυσά (2) Μετάλλια & Χάλκινο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ)

ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

*Χρυσό & Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ &

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ)

ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

*Αργυρό Μετάλλιο & 1η θέση Παγκόσμιας Κατάταξης ISSF, Ευρωπαϊκό

Πρωτάθλημα, Χρυσό & Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκοί Αγώνες (ΚΟΡΑΚΑΚΗ)

ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΝΝΙΣ

* Πρωταθλητής Finals ATP & 6η Θέση Παγκόσμια Κατάταξη (ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ)

ΒΛΑΧΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*Δευτεραθλητής Ευρώπης / Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών, (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*Δευτεραθλητής Ευρώπης / Ευρωλίγκα Γυναικών, (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΚΑΡΑΤΕ

*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα & Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκοί

Αγώνες (ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ)

ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ)

ΑΛΛΟΣ / Η: …………………………………………………………………………………………..

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΚΟΡΥΦΑΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΤΡΙΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ 2019

ΑΘΛΗΤΕΣ (Μία Ψήφος)

ΜΙΧΑΛΕΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*Χρυσά (3) Μετάλλια, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ ελεύθερο, 100μ ελεύθερο,

100μ πεταλούδα)

ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΙΒΟΣ

*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (200μ)

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΙΒΟΣ

*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Ακοντισμός)

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ πρόσθιο)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σφαιροβολία)

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΚΩΦΩΝ

*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σπριντ)

ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ

*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (-54κ.)

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΛΗ ΚΩΦΩΝ

*Χρυσό & Χάλκινο Μετάλλια, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ελληνορωμαϊκής &

Ελευθέρας (125κ.)

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΠΟΤΣΙΑ

*Χρυσό, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ατομικό BC3)

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΛΗ ΚΩΦΩΝ

*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ελληνορωμαϊκής

ΒΑΓΕΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ

*Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων

ΑΛΛΟΣ:…………………………………………………………………………………………..

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ (Μία Ψήφος)

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ, ύπτιο S4)

ΜΑΣΟΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΖΟΥΝΤΟ

*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Μικτή Ομαδικό)

ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΣΤΕΛΛΑ ΣΤΙΒΟΣ

*Παγκόσμιο Ρεκόρ, (Τριπλούν)

ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ

*Αργυρό Μετάλλιο, Ιταλικό ΟΠΕΝ

ΑΛΛΗ:………………………………………………………………………………………….

ΟΜΑΔΕΣ (Μία Ψήφος)

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΩΦΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ

*Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ BC3 ΜΠΟΤΣΙΑ

*Χρυσό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

(Πολυχρονίδης Γρηγόρης, Ντέντα Άννα, Πυργιώτη Αναστασία)

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ

*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

(Χατζηκυριάκος Μάριος, Μουχθής Γιώργος)

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΩΦΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

*Πρόκριση στην Α’ Κατηγορία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

ΑΛΛΗ:…………………………………………………………………………………………..

Βρείτε μας