Οι σταυροί των υποψηφίων στο Δήμο Αγιάς

Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Αγιάς  Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από     1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 10/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας και είναι :

Α) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΙΑΣ», Β) «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ», Γ) «ΔΩΤΙΟ ΠΕΔΙΟ», Δ) «Αγιά 2019 ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» και Ε) «Προοδευτική Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Αγιάς».

Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων:
Δέκα τέσσερις τετρακόσιοι είκοσι εννέα                                          14.429

Β)Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων:
Εννιά χιλιάδες οκτακόσιοι τριάντα                                                     9.830

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων:
Εννιά χιλιάδες τετρακόσια πενήντα πέντε                                          9.455

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων:
Διακόσια ενενήντα τρία                                                                          293

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων
Ογδόντα δύο                                                                                             82

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων:
Τριακόσια εβδομήντα πέντε                                                                    375

Ζ)Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:

 1) «Προοδευτική Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Αγιάς»

Γκουντάρας Αντώνιος του Νικολάου  (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τέσσερις χιλιάδες διακόσια ενενήντα οκτώ                                              4.298

 

 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

ΣΜΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                                                                                 568

ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                              551

ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                                             499

ΣΚΑΡΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                                             465

ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                           364

ΜΠΑΤΖΙΟΛΑΣ ΖΑΧΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                        329

ΝΤΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                 307

ΜΑΡΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                  293

ΠΟΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                   287

ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                  282

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                  276

ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                                                    267

ΣΙΜΟΥΛΗ-ΤΣΑΤΣΑΛΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ                                                                    221

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ                                                                                        181

ΤΣΙΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΑΝΤΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                                     166

ΧΟΝΔΡΟΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ                                                                 146

ΒΑΛΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                                                       138

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ ΑΡΙΑΝΝΑ-ΑΡΙΣΤΕΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                       133

ΚΟΣΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                                                           113

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                      97

ΜΟΤΗ-ΧΑΛΑΤΣΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ                                                                       59

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                  428

ΞΑΦΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                    331

ΒΛΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                          279

ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                                                  238

ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                            193

ΑΛΗ ΧΑΝ – ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                         157

ΤΣΑΠΟΥΡΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                        104

ΓΚΑΤΖΑ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                                                  81

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ 

ΤΣΙΩΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                     469

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                              372

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ                                                                                      175

ΜΠΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                                   61

ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                            50

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                        611

ΤΣΙΝΤΖΙΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                                               572

ΜΠΕΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                                                        534

ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                                                                411

ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                  409

ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                     390

ΔΗΜΗΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ                                                                                               278

ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                                           157

 

2) «Αγιά 2019 ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Αγγελάκας Ιωάννης του Αχιλλέα (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τρεις χιλιάδες εξακόσιες εξήντα έξι                                                           3.666

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                                                                      539

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                    491

ΚΑΦΕΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ                                                                         484

ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ-ΣΟΦΟΛΟΓΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                           344

ΒΑΤΖΙΑΣ ΑΝΤΙΓΟΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                     329

ΔΕΛΗΖΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                              326

ΦΛΟΥΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                               289

ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                            285

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                                             281

ΜΠΙΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                                    252

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                                          243

ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                   206

ΡΙΖΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ                                                                                               174

ΝΤΙΚΟΥΔΗ-ΝΙΚΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                              140

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                  135

ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΑΛΑΜΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                      122

ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ-ΣΙΜΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                                      117

ΓΡΗΓΟΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                              112

ΚΟΥΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                               100

ΠΑΝΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ                                                                                            98

ΧΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ                                                                                     74

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                        357

ΚΑΤΣΙΑΒΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                                                      260

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΙΖΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                    254

ΖΙΩΓΑΣ ΡΙΖΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                                      194

ΧΑΔΟΥΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                        187

ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΘΕΟΧΑΡΗ                                                                             129

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ                                                                                129

ΒΟΥΡΤΟΥΡΑ-ΚΟΚΚΙΝΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                          39

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

ΓΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ                                                                                              287

ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                               244

ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                        187

ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                               81

ΑΔΑΜ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                               72

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                                             563

ΚΟΡΔΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                      404

ΜΠΕΪΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                                360

ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                 303

ΖΕΣΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                                  248

ΜΑΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                    224

ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                 165

ΣΠΥΡΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                                                     158

 

3) «ΔΩΤΙΟ ΠΕΔΙΟ»

Καλαγιάς Γρηγόριος του Ιωάννη (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εξακόσιες εξήντα οκτώ                                                                                668

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΡΛΑΝΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                      100

ΝΤΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                                                                            81

ΡΙΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                    47

ΤΣΟΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ                                                                                                   45

ΝΤΙΟΥΡΙΣΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΛΛΟΥ                                                                                           36

ΡΑΠΤΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                                                            27

ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                23

ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                               18

ΚΑΡΑΜΠΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                                                                                       16

ΜΟΥΣΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                                            13

ΚΕΚΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                              9

ΚΟΥΚΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                                            6

ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                              4

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                             101

ΤΣΟΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ του (ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ)                                                                                  58

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ                                                                       37

ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                                 27

ΛΑΜΠΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ                                                                                            2

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                     203

ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ                                                                                                      56

ΓΚΟΝΤΟΥΔΗ–ΤΣΟΤΣΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                  11

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                                                           139

ΠΡΑΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                               99

ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                              72

ΔΟΥΛΑΠΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                                                   19

ΚΟΥΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΪΟΥ                                                                                                       13

 

4) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΙΑΣ»

Κασίδας Ιωάννης του Θεοδώρου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Πεντακόσιες ενενήντα πέντε                                                                         595

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

ΣΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                                       209

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                                                        101

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                        88

ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                           67

ΜΑΓΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                        41

ΦΑΚΑ–ΜΑΛΑΧΤΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                     36

ΠΗΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ                                                                                                     29

ΤΖΙΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                   27

ΓΡΙΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                                            26

ΦΑΚΙΤΣΑ–ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                              26

ΤΣΙΟΥΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ (ΖΕΤΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                                                                                  21

ΓΡΙΒΑ–ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΖΗΣΗ                                                                                 19

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                           19

ΝΤΟΝΑ ΚΥΒΕΛΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                                 19

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                                                17

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                                                                   16

ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                                           15

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

ΔΗΜΕΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                               46

ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΤΣΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                             44

ΒΟΓΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΧΑΔΟΥΛΗ                                                                                      25

ΠΑΛΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ                                                                                     23

ΚΩΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                               6

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                            81

ΜΑΡΟΥΔΑ ΧΑΔΙΝΑ (ΝΙΝΑ) του ΚΥΡΙΑΖΗ                                                                                        61

ΧΑΪΔΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                                                                                     35

ΒΑΪΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                                                            34

ΠΛΑΣΤΑΡΑ–ΔΑΛΑΒΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                                            9

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                             111

ΚΑΝΑΡΑ–ΜΠΙΜΠΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                 61

ΦΙΛΙΠΠΟΥ–ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                                      39

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                                    32

ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                                  30

ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                                     28

 

 

5) «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ»

Αλεξανδρίδου Βασιλική του Παύλου (Υποψήφια Δήμαρχος)
Διακόσιες είκοσι οκτώ                                                                                  228

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                              37

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                  28

ΣΧΟΙΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ                                                                                                         26

ΜΥΛΩΝΑ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ                                                                                              24

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                                          17

ΧΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ                                                                                                      15

ΜΠΕΪΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                                                                                         14

ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ                                                                                          12

ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΣΧΟΙΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                                            11

ΓΚΟΓΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                               6

ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                                     6

ΚΙΛΙΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΑΓΓΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                      6

ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                                   6

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                                     4

ΚΑΝΤΑΡΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                             3

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ                                                                                              42

ΠΑΛΑΚΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                                      39

ΑΛΒΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ                                                                                             26

ΓΑΛΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                                 23

ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                 20

ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                    14

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

ΔΑΛΑΒΙΚΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                               21

ΤΖΑΛΑΧΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                       16

ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ                                                                                  13

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ                                                                                               37

ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                                   24

ΧΑΛΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                                     17

ΣΤΑΪΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ                                                                                                  10

RASKOVA-ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗ LENKA του JAROLIM                                                                            9

Παραγγέλλουμε τη δημοσίευση της παρούσας με τοιχοκόλληση στο Δημοτικό Κατάστημα της έδρας του Πρωτοδικείου Λάρισας, καθώς και τη γνωστοποίηση της στον οικείο Αντιπεριφερειάρχη (άρθρο 42 παρ.2, 3,4 Ν.3852/2010).

Δείτε επίσης

Βρείτε μας