ΜΠΑΛΑΔΟΡΟΣ: Πέμπτη 14/6/2018 το παγκόσμιο Κύπελλο αρχίζει… Το παιχνίδι της ημέρας

( 18.00 )   2517. ΡΩΣΙΑ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ 2-3 γκολ, με απόδοση 1.88

Η πρεμιέρα του παγκοσμίου Κυπέλλου στα γήπεδα της Ρωσίας είναι γεγονός. Η ΡΩΣΙΑ αντιμετωπίζει τη ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ στην Μόσχα στο επιβλητικό Lushniki και όλοι θέλουν μια πρεμιέρα αντάξια των φιλοδοξιών και των όσων περιμένουμε να δούμε. Οι πρεμιέρες πάντα κρύβουν παγίδες και ειδικά για μια ΡΩΣΙΑ που δεν πείθει ότι μπορεί να κάνει το κάτι παραπάνω και που ακόμα και με το να φτάσουν στους 16 θα είναι ικανοποιημένοι. Η ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ είναι ομάδα με συνοχή που παίζει με κοντά τις γραμμές αλλά χωρίς ποιότητα από τη μέση και μπροστά. Ο άσος στο 1.35 είναι σε εξευτελιστική απόδοση και δεν αξίζει να ασχοληθούμε και θα σας προτείναμε το 2-3 γκολ που το βρίσκουμε σε απόδοση 1.88 καλύπτοντας πολλά πιθανά σκορ που μπορεί να έρθουν

Στα ειδικά συστήματα θα επιλέξουμε το να μπει το πρώτο γκολ μεταξύ του 51ου και του 60ου λεπτού σε απόδοση 11.00 με κωδικό 165. Θα επιλέξουμε το να δοθεί η πρώτη κίτρινη κάρτα από το 31ο ως το 45ο λεπτό με απόδοση 3.35 κωδικός 125. Τέλος θα επιλέξουμε το under 9.5 κόρνερ με απόδοση 2.05 και κωδικό 134. Στο ακριβές σκορ θα ρισκάρουμε σε μια ισοπαλία με γκολ με το 1-1 σε απόδοση 6.50 να αξίζει την επιλογή μας αν και έχει μεγάλο ρίσκο.

Καλή επιτυχία σε όσους ποντάρουν και σήμερα μαζί μας! Επιστροφή αύριο με 3 μεγάλα παιχνίδια  με το πρώτο να αρχίζει στις 15.00 το μεσημέρι οπότε θα έχουμε από νωρίς το πρωί τις προτάσεις μας. Καλό μουντιάλ να έχουμε και ελπίζουμε να μελετήσατε το αφιέρωμα του Μπαλαδόρου στο μουντιάλ έναν χρήσιμο βοηθό στα μακροχρόνια προσφερόμενα στοιχήματα. Μη ξεχνάτε τη σελίδα μας στο facebook για άμεσα ενημέρωση και εξτρά προτάσεις…

Email: xeroumempala@gmail.com

Facebook: Ο Μπαλαδόρος του στοιχήματος @baladorosstoixima