Οι 101 του Αδάμ! (ΟΝΟΜΑΤΑ)

Τα ονόματα των υποψηφίων για το Συνδυασμό «Νέα Επιμελητηριακή Δράση», ανακοίνωσε ο πρόεδρος του Επιμελητηρίου και εκ νέου υποψήφιος για την προεδρία, κ. Δημήτρης Αδάμ. Οι εκλογές του Επιμελητηρίου θα πραγματοποιηθούν στις 11 και 12 Δεκεμβρίου. Αναλυτικά όλα τα ονόματα:

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

 

Α/Α Επωνυμία Επάγγελμα Τμήμα
1 ΑΛΜΥΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Εμπόριο καυσίμων Εμπορικό
2 ΒΑΒΙΤΣΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Εκμ/ση Περιπτέρου Εμπορικό
3 ΒΑΣΙΑΡΔΑΝΗ- ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ Εμπόριο-Καπνικά Προϊόντα Εμπορικό
4 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Βιβλιοπωλείο Εμπορικό
5 ΔΕΡΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εξοπλισμός καταστημάτων Εμπορικό
6 ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Εμπόριο Αλουμινίου Εμπορικό
7 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΖΩΗ του ΜΠΑΝΤΟΛΙΟΥ Εμπόριο Είδη Δώρων Εμπορικό
8 ΖΑΔΕΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Μεσίτης Αστικών Ακινήτων «REMAX» Εμπορικό
9 ΖΑΧΑΡΤΖΗ-ΤΣΙΡΣΙΩΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εμπόριο Ρολογιών & Κοσμημάτων Εμπορικό
10 ΖΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Εμπορία & Παραγωγή χημικών προϊόντων Εμπορικό
11 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Εμπόριο Ειδών Ζαχ/κής Εμπορικό
12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Εκμ/ση Περιπτέρου Εμπορικό
13 ΚΙΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κρεοπωλείο Εμπορικό
14 ΚΟΜΠΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εμπόριο Η/Υ Εμπορικό
15 ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Εμπόριο Ακατέργαστων Δερμάτων Εμπορικό
16 ΚΟΥΤΖΑΗΛΙΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Οπτικά Εμπορικό
17 ΜΠΟΝΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Φωτογραφείο Εμπορικό
18 ΜΠΡΕΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Τροφοδοτική Εταιρεία Εμπορικό
19 ΜΠΡΟΥΚΟΥΜΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Εκμ/ση Περιπτέρου Εμπορικό
20 ΝΙΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Έμπορος Βαπτιστικών Εμπορικό
21 ΝΤΟΥΓΚΟΣ ΘΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Οινοποιείο Εμπορικό
22 ΠΑΖΙΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ηλεκτρολόγος-Μηχανικός Εμπορικό
23 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Έμπορος τσαντών/αξεσουάρ Εμπορικό
24 ΠΑΠΠΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ Εμπόριο Γυναικείων Ενδυμάτων Εμπορικό
25 ΡΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Κρεοπωλείο Εμπορικό
26 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Έμπορος Αθλητικών Ειδών

COUGAR

Εμπορικό
27 ΣΦΟΡΤΣΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εμπόριο Ηλεκτρολογικού Υλικού Εμπορικό
28 ΤΖΙΓΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εμπόριο ειδών διατροφής S/M Εμπορικό
29 ΦΩΤΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Κινητή Τηλεφωνία Εμπορικό
30 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Έπιπλα SATO Εμπορικό

 

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ

 

Α/Α Επωνυμία Επάγγελμα Τμήμα
1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ ALFA WOOD ΑΕΒΕΕ

Εταιρεία Επεξεργασίας Ξύλου

Μεταποίησης
2 ΒΑΣΔΑΒΑΝΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Παραγωγή Οίνου Μεταποίησης
3 ΒΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΕΛΛΗΣ ΑΒΕΕ – Παραγωγή Ειδών Καθαρισμού Μεταποίησης
4 ΒΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΒΕΛΛΗΣ ΑΒΕΕ – Παραγωγή Ειδών Καθαρισμού Μεταποίησης
5 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Εργολάβος

Ανακαινίσεις-

Διακοσμήσεις

Μεταποίησης
6 ΖΗΓΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Τεχνική Εταιρεία Ανελκυστήρων Μεταποίησης
7 ΖΗΡΔΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΛΟΥ-ΤΕΧΝΗ ΕΠΕ

Κατασκευές Αλουμινίου

Μεταποίησης
8 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Αρδευτικά Συστήματα Μεταποίησης
9 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Εκτυπώσεις – Επιγραφές CHROMAPRINT Μεταποίησης
10 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Έπιπλα Αναπαλαιώσεις Μεταποίησης
11 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Ποτοποιός-Αποστάγματα Μεταποίησης
12 ΚΟΥΡΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Εταιρεία Δημοσίων Έργων

ΧΑΡΑΞΗ ΟΕ

Μεταποίησης
13 ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Εκτυπώσεις

ΦΩΤΟΤΥΠΕΙΟ

Μεταποίησης
14 ΜΗΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ Οινοποιείο Μεταποίησης
15 ΜΠΙΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Βιομηχανία Επεξεργασίας Γάλακτος ΜΠΙΖΙΟΣ Α.Ε. Μεταποίησης
16 ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ Μηχανήματα Καθαρισμού Μεταποίησης
17 ΝΑΧΑΜΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις Μεταποίησης
18 ΝΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ Κατασκευή Επίπλων Μεταποίησης
19 ΝΤΟΣΤΗ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ Κομμωτήριο Μεταποίησης
20 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Βιοτεχνία Τζαμιών Μεταποίησης
21 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ Αρτοποιείο Μεταποίησης
22 ΡΙΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ Είδη Δώρων Γάμου-Βάπτισης Μεταποίησης
23 ΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Στεγνοκαθαριστήριο

STEGNO PLUS

Μεταποίησης
24 ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ Α.Ε. Παραγωγής Εμπορίας Επίπλων Κουζίνας Μεταποίησης
25 ΤΖΟΥΡΜΑΚΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις Μεταποίησης
26 ΤΟΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΕΔΡΑ Α.Τ.Ε.

Κατασκευαστική εταιρεία

Μεταποίησης
27 ΤΣΑΒΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ Τυπογραφείο Μεταποίησης
28 ΤΣΑΓΓΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ GEMINI

Κατασκευή Ηχητικών συστημάτων

Μεταποίησης
29 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Εκδόσεις Εφημερίδα «Πρώτος Τύπος» Μεταποίησης
30 ΤΣΙΑΡΔΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Κουρείο Μεταποίησης
31 ΤΣΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υδραυλικές εγκαταστάσεις Μεταποίησης
32 ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ Ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις Μεταποίησης
33 ΦΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Κουρείο Μεταποίησης
34 ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ ΚΟΣΜΟΒΑΤ ΑΒΕΕ Μεταποίησης
35 ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ Παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας TS ENERGY Μεταποίησης
36 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Αρχιτέκτων Μηχανικός Κατασκευές Κτιρίων Μεταποίησης
37 ΩΡΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΜΟΣ ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΑΕ Κατασκευή τσιμεντένιων πλίνθων Μεταποίησης

 

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Α/Α Επωνυμία Επάγγελμα Τμήμα
1 ΒΛΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ Καθηγητής – Φροντιστής Μέσης Εκπαίδευσης Υπηρεσιών
2 ΓΕΡΟΓΙΩΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Κέντρο Ξένων Γλωσσών Υπηρεσιών
3 ΓΙΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ Οπωροεμπορική Εταιρεία

Λαχανογαρά ΑΕ

Υπηρεσιών
4 ΓΚΑΝΑΤΣΟΥ ΠΡΕΣΒΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ PUEBLO CAFE Υπηρεσιών
5 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Αγοροπωλησία Ακινήτων

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΕ

Υπηρεσιών
6 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τουριστικό Κατάλυμα

«ΚΑΛΥΨΩ»

Υπηρεσιών
7 ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Εμπορικός Αντιπρόσωπος Υπηρεσιών
8 ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΟΥ Πρακτορείο ΠΡΟΠΟ Υπηρεσιών
9 ΚΑΡΑΤΖΟΥ ΦΑΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Φροντιστήριο

Ξένων Γλωσσών

Υπηρεσιών
10 ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Παγωμένο γιαούρτι – CHILL BOX Υπηρεσιών
11 ΚΑΦΑΝΕΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ Γραφίστας-Εκτυπώσεις Υπηρεσιών
12 ΚΟΕΝ ΡΑΣΕΛ του ΣΟΛΟΜΩΝΤΑ Φαρμακείο-Κέντρο εναλλακτικών αγωγών Υπηρεσιών
13 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Καφέ

«LAS RAMBLAS»

Υπηρεσιών
14 ΛΕΩΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΡΔΕΑ FARMACON – Υπηρεσίες παροχής συμβούλων Αγροτικής Εκμ/σης Υπηρεσιών
15 ΛΙΑΓΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ Αντιπρόσωπος Υπηρεσιών
16 ΜΑΝΟΥΑΧ ΜΩΥΣΗΣ του ΗΛΙΑ Συντονιστής Ασφαλιστικών Συμβούλων Υπηρεσιών
17 ΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εκπόνηση Τεχνικών Μελετών ΙΚΕ

RENOVA

Υπηρεσιών
18 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ασφαλιστικός Σύμβουλος Υπηρεσιών
19 ΜΟΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Αίθουσα δεξιώσεων

«Principal Hall»

Υπηρεσιών
20 ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Εστιατόριο «Il Fiore» Υπηρεσιών
21 ΜΠΛΑΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Ασφαλιστής Υπηρεσιών
22 ΝΑΣΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τουριστικό Γραφείο Υπηρεσιών
23 ΝΤΟΥΦΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Κέντρο Σωματικής Ψυχικής Ευεξίας & Ομορφιάς Υπηρεσιών
24 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Σχολή Οδηγών Υπηρεσιών
25 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μεσίτης Ασφαλίσεων Υπηρεσιών
26 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ EURO TAXI Υπηρεσιών
27 ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ Αθλητικά Είδη

SAKORAFA

Υπηρεσιών
28 ΣΟΥΛΤΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΟΑΟΥ Λογιστικές Φοροτεχνικές Υπηρεσίες Υπηρεσιών
29 ΣΟΥΡΙΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ Διαχείριση Πρατηρίων

ΕΚΟ

Υπηρεσιών
30 ΤΣΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ Συντονίστρια Ασφαλιστικών Συμβούλων Υπηρεσιών
31 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υπηρεσίες Καθαρισμού

Kleenway

Υπηρεσιών
32 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΖΙΟΒΑΝΙ) του ΚΩΝ/ΝΟΥ Φροντιστήριο Ξένων Γλωσσών

PERUGIA

Υπηρεσιών
33 ΤΣΟΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υπηρεσίες κινητής τηλεφωνίας Υπηρεσιών
34 ΦΟΥΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ Ασφαλιστικός Σύμβουλος Υπηρεσιών

 

Δείτε επίσης

Βρείτε μας